Autor Tema: ..motorijade, da ili ne...  (Posjeta: 16485 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline f6

..motorijade, da ili ne...
« Odgovori #105 : 22 Ožujak 2007, 20:38:57 »
Ma ovdje ti govorim o četverodnevnom programu na Stradunu. Mislim da bipak nije baš za usporedbu. Ne tjeraj me da uzmem ponudu od "Ljetnih igara". Jackie upomoč!!!!!
pozdrav moto Forumašima-ma gdje bili

Offline Vuka

• CBR600RR
« Odgovori #106 : 22 Ožujak 2007, 21:06:40 »
28600 + PDV!  :shock:
Tko je jos ozvucio svoj dzep?  8)
“I have had to fight like hell and fighting like hell has made me what I am. I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter. I had to fall to lose it all but in the end it doesn't even matter.”

Offline aurellie

« Odgovori #107 : 22 Ožujak 2007, 21:20:16 »
28 i pdv je 35  i to možemo zaokružit na 40
jednostavno
 :mrgreen:

The machine spirit is with me!

« Odgovori #108 : 22 Ožujak 2007, 21:30:56 »
Citat: "ninja-rr"
dodaj još ozvučenje i to ti je ta cijena

zar uz takve bine neide i ozvučenje, na Stradunu je bila puno bolja bina a ozvučenje da
ne spominjemo

Offline f6

« Odgovori #109 : 22 Ožujak 2007, 21:40:24 »
Ma nema se tu što dodavati i oduzimati. Ja sam dao primjer bine koja toliko košta. Ali izgleda da niko neshvaća da je ta bina u usporedbi s binama na motorijadama isto što i Manchester united prema Dinamu  :thumbsdown:
pozdrav moto Forumašima-ma gdje bili

« Odgovori #110 : 22 Ožujak 2007, 21:46:47 »
dobra usporedba :lol:

Offline Vuka

• CBR600RR
« Odgovori #111 : 22 Ožujak 2007, 22:04:41 »
Citat: "f6"
Ma nema se tu što dodavati i oduzimati. Ja sam dao primjer bine koja toliko košta. Ali izgleda da niko neshvaća da je ta bina u usporedbi s binama na motorijadama isto što i Manchester united prema Dinamu  :thumbsdown:

Ponovo protiv Dinama! Losa usporedba!  :thumbsdown:  :evil:
“I have had to fight like hell and fighting like hell has made me what I am. I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter. I had to fall to lose it all but in the end it doesn't even matter.”

Offline jackie

• neštox3
« Odgovori #112 : 22 Ožujak 2007, 22:42:08 »
Dragi prijatelji,tema je bila motorijade ili ne a neki od vas mjere to po novcima ilitiga zaradi.U Opuzenu sam bio prekolani kad je bilo zabranjeno pušenje.Bina i streha koju su imali je veća za 8 kvadrata od naše(ljetne igre)i vjerojatno je uzeta u mog prijatelja Mira Čapa iz čapljine(bez pdv).Ovo pišem da pomognem Lučiju a da se drugi ne uvrijede:trošak bine,rasvjete,ozvučenja,ograda,zaštite,hitne i vatrogasaca u gradu dođe oko180 000 kuna,ALI to je Grad!To nema veze sa plažicom Rio u Opuzenu gdje je razglas bio katastrofa.Što hoću reć i ja sam čuo napade na Branka da su ukrali lovu i druge gluposti,ali za učinit dobru motorijadu treba i potrošiti.Mislim da se malo razumijem u te stvari,dakle;bina+streha+razglas=50 000 kn.Grupa 3 000€,piće se plaća potrošeno,zaštita klub+policija jer je najavljeni skup+meso=100 000 najviše.Bilo je po novinama da je bilo 2000 ljudi,pa neka je svaki potrošio 150 kn ima tu zarade.Ja osobno mislim da  ako klubovi izađu sa pozitivnom nulom TJ.pokriju sve i zarade minimalno opet imaju priču i razlog za doći opet a TO je važno  :!: Lolo lani platio kućice za sebe i mene,a ja nisam došo.Eto im zarade [smilie=lolroll] Pošli smo s ovom temom u P.M.Zatvorite je dosadio sam i sam sebi 8)
nisam brz,ali stižem

Offline dubandit

• **
    • www.prikaze.com
« Odgovori #113 : 24 Ožujak 2007, 18:48:55 »
da mogu izać na nuli lupo bi se nogama u guzicu, a zarada me uopće neinteresira

Offline ninja-rr

• *
« Odgovori #114 : 25 Ožujak 2007, 21:00:30 »
Napokon neko ko kuži stvari.

« Odgovori #115 : 25 Ožujak 2007, 22:23:25 »
Ima sposobnih i nesposobnih organizatora zajedničko ih je da su i jedni i drugi po završetku u minusu ili na nuli.. :shock:  :big_smile: ako su u plusu zarada se mora djelit  :roll:  :roll: a koje budala da je dijeli :oops:  :shock:  :evil: prema tome pituravanja tipa jedva sam na pozitivnoj nuli prodajite drugome jer ko je budala raditi svake godine istu grešku [smilie=lolroll]  [smilie=lol]  :D  :lol:
a relaciji split solin split nekad i do ciova(joke jesi zadovoljan)

« Odgovori #116 : 26 Ožujak 2007, 14:41:52 »
Citat: "corky"
Ima sposobnih i nesposobnih organizatora zajedničko ih je da su i jedni i drugi po završetku u minusu ili na nuli.. :shock:  :big_smile: ako su u plusu zarada se mora djelit  :roll:  :roll: a koje budala da je dijeli :oops:  :shock:  :evil: prema tome pituravanja tipa jedva sam na pozitivnoj nuli prodajite drugome jer ko je budala raditi svake godine istu grešku [smilie=lolroll]  [smilie=lol]  :D  :lol:

:thumbsup:
ttp://www.forumbikers.com/
Kad bi svi imali isto mišljenje nebi trebali forumi!!! :)

Offline izzy

• **
  • Kawasaki Z-750
« Odgovori #117 : 26 Ožujak 2007, 17:29:01 »
Citat: "f6"

A koja je razlika ja nemam pojma [smilie=lolroll]  [smilie=lolroll]  [smilie=lolroll]  [smilie=lol]  [smilie=lol]  [smilie=lol]  [smilie=lol]
Z-POWER

Metrobiker

Offline dubandit

• **
    • www.prikaze.com
« Odgovori #118 : 26 Ožujak 2007, 18:31:05 »
izo to dvoje su ti nogometni klubovi neshvačaju oni da si ti antitalenat za bilo kakav sport :thumbsup:

« Odgovori #119 : 26 Ožujak 2007, 21:50:41 »
Citat: "corky"

slažem se  :thumbsup: