Autor Tema: Motor za visoke vozace  (Posjeta: 652 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Motor za visoke vozace
« : 09 Ožujak 2021, 22:43:13 »
Pozdrav svima...
Vozac sam skutera tek jednu sezonu. Trenutno posjedujem Piaggio x9 250 Evolution.
Sa obzirom da sam visok 196, ruke drzim na samim krajevima guvernale, kao da sam negdje cuo da oni navoji sa strane rucke se zovu tegovi... Sada mozete zamisliti kako izgleda dati zmigavac.

Takodjer mi je duze vremena zelja da kupim motor sa manuelnim mjenjacem. Danas (09.03.'21) sam isao da pogledam (sa oglasa) Hodnu CBF 500. Na prvi pogled motor mi se ucini ogroman, medjutim nakon sjedanja, pala je prva fotka, kad imam sta vidjeti, kao da sam ponovo na polaganju, malehan motor. Trenutni vlasnik (veli da je visok 180) sjede na njega i sve mu mescini potaman...

Ukratko trazim od vas savjet sta da kupim.

Bitne napomene:
95% ako ne i vise moje voznje jeste gradska voznja, te sam svjestan da je za mene skuter idealan a motor samo cejf, zato bih volio neki motor sa kojim necu imati problem u gradskom saobracaju....
Takodjer imam limit na iznos koji sam spreman dati, sa obzirom da je ovo hrvatski forum, probat cu preracunati u kune. Zeljeni maksimalni iznos je 20000 kn (5000 KM)

Offline stalker

• *
  • Honda NC750XDG / Hyosung MS3-250 / Gilera Stalker
    • ABYSS diving & water sport center
Odg: Motor za visoke vozace
« Odgovori #1 : 09 Ožujak 2021, 23:55:49 »
Za dvometraše je svaki motor malen tako da ne očekivaš previše. Za iznos koji planiraš izdvojiti za motor i vožnju kakvu želiš predlažem da potražiš Kawasaki KLE 500. Za početnika, uz to visokog  to bi mogao biti dobar izbor. 
http://www.renault-klub.hr
 -----------------------------

Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu!

Offline Dado

• *
  • Africa Twin Adv Sports, Vespa PX
    • http://www.du-moto.com
Odg: Motor za visoke vozace
« Odgovori #2 : 10 Ožujak 2021, 12:04:24 »
Da KLE, a možda za taj novac nađeš i Hondu Dominator