Autor Tema: Oprez!!  (Posjeta: 74936 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vedro

• variomat, 500 ccm, zato sto voli!
Oprez!!
« Odgovori #30 : 19 Rujan 2006, 12:47:10 »
...jer ne ide vjerovatno njima nista u spag!!!  Da ide njima dio u spag ne boj se porasto bi im interes!

Nisu se uspjeli dogovorit (citaj podjelit), ali mi svakako moramo platit cestarinu! :thumbsdown:
...zajedništvo stvara snagu, disciplina stvara mir...

Mi nismo ljudska bića koja imaju "spiritualno iskustvo" - već spiritualna bića koja imaju "ljudsko iskustvo"!

Zemlju nismo naslijedili od svojih predaka, već smo je posudili od vlastite djece.

Offline SuperHik

• Aprilia Scarabeo 200ie
Oprez!!
« Odgovori #31 : 19 Rujan 2006, 13:05:06 »
Citat: "laufer"
Nije da nekoga branim ali što se šahtova tiće to treba zahvalit Gradu i Županiji,eto pogledaj ulicu A.Hebranga,koliko smo puta tražili da je cijelu prevučemo novim asfaltom pa nedaju,a gora je nego makadam po Srđu,mi imamo dva nova stroja za asfaltiranje,pa stoje i pasu travu u komolcu,jer nekome nije u interesu da se saniraju ulice....

Da, znam da nije do vas... :(
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio

Oprez!!
« Odgovori #32 : 19 Rujan 2006, 13:12:12 »
evo ti dokaz, preko istih tih šahtova i rupa mi je dva puta puco stroj za pituravanje,više štete nego koristi,a i sam moj gazda mora plačat tu istu cestarinu,sad zamisli koliko je to godišnje za 10 kamiona ili strojeva

Offline mirovic

• YAMAHA HA HA HA HA NEO`S 50ccm
Oprez!!
« Odgovori #33 : 21 Rujan 2006, 15:43:24 »
pjesk i ulje  kraj tejno mobila kraj bazena iscurilo iz autobusa

Offline Vuka

• CBR600RR
Oprez!!
« Odgovori #34 : 21 Rujan 2006, 17:31:46 »
Citat: "laufer"
Nije da nekoga branim ali što se šahtova tiće to treba zahvalit Gradu i Županiji,eto pogledaj ulicu A.Hebranga,koliko smo puta tražili da je cijelu prevučemo novim asfaltom pa nedaju,a gora je nego makadam po Srđu,mi imamo dva nova stroja za asfaltiranje,pa stoje i pasu travu u komolcu,jer nekome nije u interesu da se saniraju ulice....

Papa nije prosao kroz Gruž kad je bio pa tamo nije asfaltirana ulica...  :thumbsdown:
“I have had to fight like hell and fighting like hell has made me what I am. I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter. I had to fall to lose it all but in the end it doesn't even matter.”

Offline shezael

Oprez!!
« Odgovori #35 : 21 Rujan 2006, 17:32:09 »
pas masters..... ne daju,a vi bi krpili... ovo baca drugacije svijetlo na sve to te cini suicu jos vecom k****..... ovo zahtjeva javnu peticiju(nije neka sansa da ce upalit,ali bar bi imali razlog za javni prosvjed ako nas odbiju)   ili treba cekat da jos netko pogine?
Život je samo jedan, stoga, pazite na sebe i druge, vozite glavom, a ne rukama i nogama i uvijek se sjetite da ste to mogli biti baš vi...

Offline mirovic

• YAMAHA HA HA HA HA NEO`S 50ccm
Oprez!!
« Odgovori #36 : 22 Rujan 2006, 14:18:31 »
ljudi moji asfalt nam netreba ali da bi u poglavarstv mogli srat u "zlatne" školjke zato se ima dat 500000 kuna i uspu tulje i pjesak na viktoriji izgleda da se i autobusi raspadaju

Offline pAx

• Beverly Cruiser 250
Oprez!!
« Odgovori #37 : 14 Listopad 2006, 16:27:35 »
Koga uistinu treba obavijestiti o ulju/nafti/rupama na cesti? Je li zaista dovoljno nazvat 92 i reci njima?

Offline shezael

Oprez!!
« Odgovori #38 : 02 Studeni 2006, 13:09:17 »
šaht (opet) na skretanju za medarevo.....umjesto da su digli ostatak što je ostao nakoon što je pola puklo,oni su samo nadolili novo pa se sad raspada i drugi stari komad....
vidi se ali po mraku je već malo teže....
Život je samo jedan, stoga, pazite na sebe i druge, vozite glavom, a ne rukama i nogama i uvijek se sjetite da ste to mogli biti baš vi...

Offline Vuka

• CBR600RR
Oprez!!
« Odgovori #39 : 02 Studeni 2006, 14:36:40 »
Oprez : ne idite danas motorima preko mosta!!!
Ja sam pokusao pa sam zavrsio malo na ogradi!  :cry:
“I have had to fight like hell and fighting like hell has made me what I am. I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter. I had to fall to lose it all but in the end it doesn't even matter.”

Offline pAx

• Beverly Cruiser 250
Oprez!!
« Odgovori #40 : 15 Studeni 2006, 10:28:37 »
Upravo posipaju vece kolicine pijeska na nizbrdici od konala u traci za skretanje na Vojnovic (znaci na semaforima povise glavne Ine).
Uzasno je zaj... ako je auto ispred vas i nevidite pijesak a skrecete za Vojnovic.

OPREZ!

Oprez!!
« Odgovori #41 : 15 Studeni 2006, 13:30:58 »
u kanjonu iza starog grada ima kamena na putu- odron :roll:
valjda su oćistili
ster

Offline Vedro

• variomat, 500 ccm, zato sto voli!
Oprez!!
« Odgovori #42 : 25 Prosinac 2006, 08:46:33 »
Bogen u Vrbici je cjeli posut pjeskom, a i negdje u Platu je slična situacija, Rookie?
...zajedništvo stvara snagu, disciplina stvara mir...

Mi nismo ljudska bića koja imaju "spiritualno iskustvo" - već spiritualna bića koja imaju "ljudsko iskustvo"!

Zemlju nismo naslijedili od svojih predaka, već smo je posudili od vlastite djece.

Offline shezael

Oprez!!
« Odgovori #43 : 22 Siječanj 2007, 13:50:37 »
na putu od Komolca do Brgata ispod zadnje kuće prije onog otpada (Knegova kuća) ima ulja na ionako već mokrom putu...

Offline pAx

• Beverly Cruiser 250
Oprez!!
« Odgovori #44 : 27 Siječanj 2007, 10:37:40 »
Citat: "[url=http://www.hak.hr/
HAK[/url]"]Na Jadranskoj magistrali (D 8) kod južnog ulaza u Dubrovnik, od strane Cavtata, promet je prekinut, zbog prometne nesreće, od 10 sati.

Upravo cuo na HAK-ovim obavijestima na radiu da je promet prekinut izmedju Cavtata i Dubrovnika zbog prometne nesrece u 10 sati  :shock:
Zna li itko ista?