Autor Tema: Oprez!!  (Posjeta: 74934 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Oprez!!
« Odgovori #15 : 22 Srpanj 2006, 05:22:40 »
E, Šez, a to ti je tako od neke 1960, ili kad j eveć napravljena magistrala! Osim onih 22 i kvarat metara mreže, drugdje i dalje pada! Osim onoga koje već čeka u zasjedi na cesti, znam slučaj kad je pogodio pravo u vozačko staklo! A da je bio motorist?? Ubi ga kamen??
ko laže koza, lažem i ja...

Offline krampus

Oprez!!
« Odgovori #16 : 22 Srpanj 2006, 13:31:09 »
evo da obavjestim o nezgodi.. sinoc je jedan moj prijatelj gospar Luko Gojan, inace dugogodisnji vozac Vespe 200, imao nezgodu na parkiralištu kod Tommya.

Naime negdje u sumrak je naišao na veliku mrlju od detrdženata i ostalih kemikalija koje su zaposlenici koristili za ciscenje svojeg postrojenja i umjesto u propisani odvod su gumom razlili te kemikalije po parkiralištu.

Luko se kretao minimalnom brzinom, pao na lijevu stranu i zadobio napuknuce rebara i hematome po cijeloj lijevoj strani ruke i noge. Najgore je to sto je vozio smjesno malom brzinom a zadobio nezgodne ozljede. O kolicini kemikalija govori i podatak da je Vespa klizila nekih 15 do 20 metara, toliko je pod bio slizak.

Ovo je samo jos jedan od razloga zasto bismo trebali imati krajnje razvijen oprez za svaku situaciju.. jer SVE se moze dogoditi, a nezgodu snosimo MI. :(

Offline 900rr

• KLV1000, stalker
Oprez!!
« Odgovori #17 : 30 Srpanj 2006, 00:29:52 »
Moram se izrazit na ovaj način, ali stvarno mi idu na živce.
Ko?
Konji od šofera koji svoje šlepere i kojekakve autobuse i slična prometala prije daleka puta tankaju naftom do čepa i onda kad uđu u bogen ta se nafta vjerovatno preko nekog oduška prolijeva po putu.

Tako je i večeras od kantafiga na izlazu na bahovinu, pa na kabogi, pa na spoju za most isprolijevana nafta i poslije toga su došli cestari i to zasuli pržinom.
Ljudi pazite se!!!

Još se moram pohvalit da svako jutro kad idem na poso u Iskrinom bogenu, ili za one koji ne znaju đe je bio servis Iskre, u bogenu kraj pomorske, naletim na vodu koju prolije ono specijalno pometalo od Čistoće.
Ljudi pazite se!!!
CIKLAMA

Offline krampus

Oprez!!
« Odgovori #18 : 30 Srpanj 2006, 11:53:42 »
da, vidim da si (900rr) ostavio taj post.. da nisi ti ja bi ga ostavio, jer sam jucer isao prem Komolcu i vidim neki auto sa strane puta, uglavnom neka zena poskliznula se o tu naftu i udarila o zid onaj iza bogena na Knatafigu. A da stvar bude gora i neki covjek s motorom je poslije pao. Kada sam se vracao negdje oko 8 natrag sreo sam nekog policajca i on mi je rekao da ima jos prema Neumu 5 ili 6 takvih proklizaqvanja. Dakle, on je u svakom vecem bogenu tako izlio tu naftu... nevjerojatno.. oprez i samo oprez.... :evil:

Offline fjaka

• Vozi: gilera stalker, honda transalp 650
    • http://www.bikepics.com/members/fjaka/
Oprez!!
« Odgovori #19 : 09 Kolovoz 2006, 13:54:14 »
opasnost za duzi preiod !
razliveno ulje na obadvije trake
lokacija: zaton (kada se ide iz grada onaj prvi usjek sa desnim bogenom, nakon toga je lijevi kraj kojeg je igralište)
vrijeme:oko 12:20

kolona auto do trstenoga

pazite se :!:  
-
-

Offline mali

• **
Oprez!!
« Odgovori #20 : 10 Kolovoz 2006, 19:56:04 »
Uuuuuuuu, ovo je bio jeben sudar. Jeli tko stradao??
Svi smo mi bickery

Offline shezael

Oprez!!
« Odgovori #21 : 10 Kolovoz 2006, 20:03:54 »
albanac i žena s dvoje djece iz albanije išli doma u švedsku...lik zaspao za volanom i sudario se s onim Albancem iz pekare Klas..njemu se onaj kedi prevrnuo a on je nekako izletio kroz prozor od suvozaća i sčučuren ostao tuda tako da ga kedi čudom nije poklopio...
Život je samo jedan, stoga, pazite na sebe i druge, vozite glavom, a ne rukama i nogama i uvijek se sjetite da ste to mogli biti baš vi...

niksa

Oprez!!
« Odgovori #22 : 10 Kolovoz 2006, 21:10:03 »
nije izletio cec su ga vadili ljudi koji du se tu nasli

Offline shezael

Oprez!!
« Odgovori #23 : 10 Kolovoz 2006, 21:13:03 »
krivo sam se izrazila....sorry...
Život je samo jedan, stoga, pazite na sebe i druge, vozite glavom, a ne rukama i nogama i uvijek se sjetite da ste to mogli biti baš vi...

Offline Vuka

• CBR600RR
Oprez!!
« Odgovori #24 : 11 Kolovoz 2006, 01:19:50 »
Pijesak ispred robne kuce Minceta na lijevoj traci iz smjera Batale...
Je li to grade novo igraliste za odbojku na pijesku ili ?  :mrgreen:
“I have had to fight like hell and fighting like hell has made me what I am. I tried so hard and got so far but in the end it doesn't even matter. I had to fall to lose it all but in the end it doesn't even matter.”

Offline Rookie

• Okačio čizme o klin
Oprez!!
« Odgovori #25 : 11 Kolovoz 2006, 17:14:33 »
Ulazak u servisnu-zonu tj skretanje za Getro.... ima pjeska,zemlja,stakla..... posto su dole radovi tuta-forca tako da ispada sve iz kamiona s pjeskom-zemljom....
-AKO NEZNAS PSOVAT,KUPI TOMOS-a*  
 :peace:  (čita se ruki)

Offline Vedro

• variomat, 500 ccm, zato sto voli!
Oprez!!
« Odgovori #26 : 14 Kolovoz 2006, 00:37:46 »
one pukotine u sloju asvalta navucenom putem niz mehaniku, e pa ona tocno gje se skrece za mehaniku se pretvorila  u rupu od 2 kvadratna metra!
...zajedništvo stvara snagu, disciplina stvara mir...

Mi nismo ljudska bića koja imaju "spiritualno iskustvo" - već spiritualna bića koja imaju "ljudsko iskustvo"!

Zemlju nismo naslijedili od svojih predaka, već smo je posudili od vlastite djece.

Oprez!!
« Odgovori #27 : 19 Rujan 2006, 12:03:48 »
Dragi moji,lijepo od vas što nas obavještavate,ali ipak kad vidite,primjetite,osjetite.....itd neku rupu, fleku od ulja onda fino recite policiji,jer oni obavještavaju firme koje to morraju sanirati u roku odma.
A to sve znam iz iskustva jer radim u jednoj takvoj - Signalizacija

Offline SuperHik

• Aprilia Scarabeo 200ie
Oprez!!
« Odgovori #28 : 19 Rujan 2006, 12:09:35 »
Ništa lijepoga nemam za firmu koja asfaltira... užas... samo se diže lova, a napravi se ništa... šahtovi katastrofa, mjeseci, pa i godine prolaze dok se nakon asfaltiranja dotični šahtovi podignu u razinu novog asfalta...a nekmoli ostalo... tako da od tog silnog obavještavanja i zvanja mi je više muka.
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio

Oprez!!
« Odgovori #29 : 19 Rujan 2006, 12:21:33 »
Nije da nekoga branim ali što se šahtova tiće to treba zahvalit Gradu i Županiji,eto pogledaj ulicu A.Hebranga,koliko smo puta tražili da je cijelu prevučemo novim asfaltom pa nedaju,a gora je nego makadam po Srđu,mi imamo dva nova stroja za asfaltiranje,pa stoje i pasu travu u komolcu,jer nekome nije u interesu da se saniraju ulice....