Autor Tema: Oprez!!  (Posjeta: 74935 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline shezael

Oprez!!
« : 15 Lipanj 2006, 18:37:13 »
e..evo fali nam tema gdje ćete napisati ako je negdje po putu mrlja od ulja il nešto slično....pa ako ste što zamijetili,upozorite i druge..
bolje spriječit nego liječit :wink:

1. u gružu (iza hotela petke) gdje ono raskopavaju treba pripaziti na šljunak jer jedan dio je asfaltiran a onuda se razletiš da prođeš i onda naletiš na šljunak...
Život je samo jedan, stoga, pazite na sebe i druge, vozite glavom, a ne rukama i nogama i uvijek se sjetite da ste to mogli biti baš vi...

Offline SuperHik

• Aprilia Scarabeo 200ie
Oprez!!
« Odgovori #1 : 16 Lipanj 2006, 13:28:21 »
Jedno 50m prije Kapelice je jedna mrljetina na putu... bio je znak jedno vrijeme da je sklisko... nikako da stanem tamo i vidim o čemu se radi, jeli izbija katran odozdo kojega je benzina ili slično rastopili... ne kontam u svakom slučaju... ali nebi bilo loše pripazit na vožnju tuda!
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio

Offline Laske

• 650r
Oprez!!
« Odgovori #2 : 16 Lipanj 2006, 15:13:19 »
na vrhu uzbrdice pomorske škole, u desnom (zadnjem) bogenu prije Pošte ima pržine već neko vrijeme...
Laske

Oprez!!
« Odgovori #3 : 16 Lipanj 2006, 17:09:44 »
cijeli je grad u kurcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Offline Vedro

• variomat, 500 ccm, zato sto voli!
Oprez!!
« Odgovori #4 : 16 Lipanj 2006, 17:26:36 »
malo je rec u kurcu, zao je meni svake kune sto placamo u sklopu troskova registracije, mislim na cestarinu! ako nedajboze padnes zbog nekih od ovakvih stvari, sigurno neces naplatit od pzc, presuda je vrlo lukava, nisi prilagodio brzinu uvjetima na cesti! tekst kojim sam se najvise odusevio, neznam gdje sam ga procitao ali sam ga jako dobro zapamtio, bio je doktorov savjet svima, mladim vozacima, i pocetnicima, "predvidjajte tudje greske i budite spremni izbjeci ih"!
...zajedništvo stvara snagu, disciplina stvara mir...

Mi nismo ljudska bića koja imaju "spiritualno iskustvo" - već spiritualna bića koja imaju "ljudsko iskustvo"!

Zemlju nismo naslijedili od svojih predaka, već smo je posudili od vlastite djece.

Offline doktor

• **
Oprez!!
« Odgovori #5 : 16 Lipanj 2006, 20:44:42 »

Offline tigar

• Liberty S 150
Oprez!!
« Odgovori #6 : 16 Lipanj 2006, 21:00:54 »
Citat: "doktor"
www.plasticeri.com-savjeti za pocetnike

je li samo meni ne radi ovaj link?
ali se sve moze pogledati direktno na www.plasticari.com
( http://www.plasticari.com/savjeti_01.htm )

Oprez!!
« Odgovori #7 : 16 Lipanj 2006, 22:57:33 »
hvala na savjetima, svi bi to trebali vidit :!:

Offline Dado

• *
  • Africa Twin Adv Sports, Vespa PX
    • http://www.du-moto.com
Oprez!!
« Odgovori #8 : 16 Lipanj 2006, 22:58:27 »
prebacit ćemo tekst i na portal

Oprez!!
« Odgovori #9 : 16 Lipanj 2006, 23:06:55 »
pa cemo svi puni znanja na magistralu, jos samo da mi je nac nekog ko ce mi usadit iskustvo :)

Oprez!!
« Odgovori #10 : 22 Lipanj 2006, 09:41:53 »
u nas su još ceste mila majka kakve su u zagrebu, i ja sam dolje uvjek pizdio na ceste i rupe, al ovdje je gore
e afraid be very afraid DaRk WiNd will come for you, and blow you away.

Offline robotex

Oprez!!
« Odgovori #11 : 22 Lipanj 2006, 23:51:37 »
ja sam po osam sati na skuteru po gradu pa da vidite na sta ja sve nalječem,neki dan me umalo pješak oborio pretrčavajuči
O SAM JA SAMO JA

Offline Faber

• GSR 600 L0
    • motori.hr
Oprez!!
« Odgovori #12 : 23 Lipanj 2006, 00:17:08 »
Citat: "duka187"
u nas su još ceste mila majka kakve su u zagrebu, i ja sam dolje uvjek pizdio na ceste i rupe, al ovdje je gore
e ovo je živa istina!!! to se tolko šljaka i reže po tim cestama da se nestigne dobro ni napraviti(cijena metropole!)

!!!!!!!!
« Odgovori #13 : 10 Srpanj 2006, 19:23:23 »
Da, odlično, a fali tu i tamo i ovo:

dnevnik radio Zg 1 program upravo javlja: poginuo motociklist... OPET je neki idiot oduzeo prednost i uključivao se sa sporedne ceste i... i! I, ljudi, žene, momci, cure - ZABORAVITE sve što ste naučili za polaganje vozačkog ispita. Da, sve je to točno, ali previše IDIOTA je kupilo ispit i NIJE naučilo ništa, a takvi UBIJAJU. VAS na 2 rote!!!

Što vam preostaje?? Jedino STALNO MISLITI O OVOME i usporiti kad god vidite sumnjivu budalu koja dolazi sporednim putem, ili počinje neku drugu glupost kao da vi na tom jadu s dvije rote NE POSTOJITE. Mislim da su to ubojice, iako jednostavno ne razumijem zašto. Ali, zbrojimo li samo žrtve u Gradu, da one koji su imali puno sreće i ne spominjem, statistika je porazna i teško je reći što učiniti, osim ZAŠTITITI SE maksimalno dobrom opremom i uvijek je imati!! Ako je zbilja prevruče, onda preostaje samo jedno: minimalna moguća brzina!!

Još nešto: toliko me obilaze s desna, (kombi!!) da ću svaku budalu koja izleti s desna objaviti na forumu, ako je član!! Kako objasniti budali da zatvoreni kombi ima takve mrtve kuteve da ga jednostavno NE vidim, ako skrenem naglo on je možda poginuo??? A meni to zbilja ne treba.

Čuvajte se !! dUbO
ko laže koza, lažem i ja...

Offline shezael

Oprez!!
« Odgovori #14 : 12 Srpanj 2006, 11:21:33 »
e neznam jel bila tema..nije me odavno bilo,ali trebalo bi u novine (po kozna koji oput) stavit tekst o cestama..jučer onaj ko je nakon kiše išao magistralom imao je poginut na svakih nekoliko metara zbog onih kamenja što padaju jer naravno nema zaštitne mreže...nego se  s lovom boja mokošica....
a najgore je što se minimalno 4 sata nakon što kiša prestane opet ništa nerdai nego se čeka da neko izgubi kontrolu i naleti na kamen..sorry..stijenu
Život je samo jedan, stoga, pazite na sebe i druge, vozite glavom, a ne rukama i nogama i uvijek se sjetite da ste to mogli biti baš vi...