Autor Tema: ..motorijade, da ili ne...  (Posjeta: 16484 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aurellie

..motorijade, da ili ne...
« Odgovori #15 : 16 Ožujak 2007, 21:57:52 »
Vrlo kvalitetan i sveobuhvatan post, zbog kojeg je vrijedilo izvuć temu staru 2 godine  :mrgreen:

The machine spirit is with me!

Offline jackie

• neštox3
« Odgovori #16 : 16 Ožujak 2007, 23:09:19 »
Ja sam lani išo pod febrom u omiš i zahvaljujući Nikši završio na Hvaru.komiro sam se s mineralnom i bilo mi je super. Ne uskraćujte susrete :!: Ovi partiji od jednog dana su u k...u,tek dođeš ono gotovo.Tko ne može nek ne ide.Koje je sranje bilo lani Danko :?: jedino od onih loših hamburgera vlasnika kampa
nisam brz,ali stižem

Offline SLIK

• *
  • TDM 900
« Odgovori #17 : 16 Ožujak 2007, 23:38:42 »
Citat: "Matija"
Ideja prava. Danko će kontaktirat našeg uvaženog zastupnika UBOD-a gosp.   B.  :twisted:  i on će sigurno sa oduševljenjem prenijeti naša razmišljanja na idućem (tajnom) sastanku uprave UBOD-a. (UBOD = nešto me ubode) :!:

što si sa ovim htio reći :twisted:

Offline SLIK

• *
  • TDM 900
« Odgovori #18 : 16 Ožujak 2007, 23:41:46 »
Citat: "Raga"
On može biti predstavnik jedino sebe,a našeg kluba nikako!

ja sam predstavnik MOTO KLUBA PRIKAZE a ne kako ti raga kažeš "samog sebe" žalosno je da tako to gledate :thumbsdown:

Offline Faber

• GSR 600 L0
    • motori.hr
« Odgovori #19 : 17 Ožujak 2007, 00:57:02 »
:shock:  odakle ste ovaj topic izvadili..naftalina podforum :shock:

Offline Gasho

• GS Adv...
« Odgovori #20 : 17 Ožujak 2007, 00:58:35 »
S kim se svadjas...

Offline izzy

• **
  • Kawasaki Z-750
« Odgovori #21 : 17 Ožujak 2007, 01:02:03 »
slik ovi postovi su stari 2 godine
Z-POWER

Metrobiker

Offline Faber

• GSR 600 L0
    • motori.hr
« Odgovori #22 : 17 Ožujak 2007, 01:37:04 »
:shock:  pa ne svađam se..što me napade odma  :cry:  reko sam samo da je ovo topic izvučen iz naftaline  :shock:  pa i je! pogle godinu :wink:

Offline f6

« Odgovori #23 : 17 Ožujak 2007, 07:46:22 »
Ajde neka je ovo izvučeno. Baš dobro da promislimo da li je možda došlo vrijeme da se zakopaju ratne sjekire. Pa zašto potvrđivati onu "dva Hrvata, tri stranke" U čemu je vrijednost živjeti sa mržnjom prema bližnjem. Zar ne mislite da vas to razara iznutra i da samo zlobnicima daje hranu za izrugivanje. ODRASTITE!!!
pozdrav moto Forumašima-ma gdje bili

Offline Gasho

• GS Adv...
« Odgovori #24 : 17 Ožujak 2007, 07:53:45 »
Citat: "Faber"
:shock:  pa ne svađam se..što me napade odma  :cry:  reko sam samo da je ovo topic izvučen iz naftaline  :shock:  pa i je! pogle godinu :wink:

Nije tebi bilo namijenjeno... :mrgreen:

« Odgovori #25 : 17 Ožujak 2007, 09:05:10 »
Definitivno ima previše motorijada ...maltene svako selo?!!?

Ono 2 bykera u selu 5 kaj se vozi 3 put godišnje ..i naprave moto susret :thumbsdown:
ttp://www.forumbikers.com/
Kad bi svi imali isto mišljenje nebi trebali forumi!!! :)

Offline Vedro

• variomat, 500 ccm, zato sto voli!
« Odgovori #26 : 17 Ožujak 2007, 15:27:17 »
:nuts.

Ja stvarno neznam kud ide ovi svjet! Pa toliko ima loših stvari protiv kojih se treba borit toliko skupova koje treba zabranit jer su štetni, toliko lošeg... A neki se ovdje izjašnjavaju PROTIV DRUŽENJA LJUDI, ma koliko ih bilo i ma koliko se često družili i ma kako oni to zvali, druženje motorista je uglavnom sa pozitivnim predznakom a neki ovdje osudjuju da toga ima previše i da toga nebi trebalo bit toliko!

JA SAM DA SVAKI DAN BUDE PO JEDNA MOTORIJADA! SVAKI DAN!

...ma gdje ona bila, ma koliko trajala i ma ko je organiziro!

Bog dao mogučnost izbora pa se svako pobrine da donese za sebe najbolju odluku, hoče li i gdje će iči!

Da mogu išo bi na svaku, samo bi vozio, rastavljo i sastavljo šator, jeo pio i skakuto u ritmu R´N ´R -a!

Ja ovo više stvarno ne razumijem! Motoristi protiv moto skupova! Pa ko je ovdje lud! Koji je cilj igre???
...zajedništvo stvara snagu, disciplina stvara mir...

Mi nismo ljudska bića koja imaju "spiritualno iskustvo" - već spiritualna bića koja imaju "ljudsko iskustvo"!

Zemlju nismo naslijedili od svojih predaka, već smo je posudili od vlastite djece.

Offline shezael

« Odgovori #27 : 17 Ožujak 2007, 16:27:08 »
po meni ih u okolici čak i ima malo....
lako je reć recimo za Slavoniju i Metropolu jer ih je 5x više od nas i 5x je više klubova ovo ono....(minimalno 5)...pa logično je da su stalno neke motorijade...
zar se ne zalažemo za druženje? bez obzira koji bajk,muško,žensko,primorje,zagorje ,ovo ono....
to što ste lijeni ić na svaki/svaki drugi to je potpuno druga stvar...
Život je samo jedan, stoga, pazite na sebe i druge, vozite glavom, a ne rukama i nogama i uvijek se sjetite da ste to mogli biti baš vi...

Offline malizeko

• **
    • http://festinalente.pticica.com
« Odgovori #28 : 17 Ožujak 2007, 17:05:20 »
potpisujem ovo dvoje iznad mene.. :thumbsup:
i dodajem:
da se organizira i neka motorijada "ovih pješaka, čitaj, skuteraša i inih koji o životu na motoru pojma nemaju, a vole druženja"...
Heben li je život kad si isključiv, i ne znaš živit..
Mali Smotani Zeko

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Položila! Još da provozam :D

Offline Dado

• *
  • Africa Twin Adv Sports, Vespa PX
    • http://www.du-moto.com
« Odgovori #29 : 17 Ožujak 2007, 17:06:08 »
Ovaj post je star 2 godine i pisan je s aspekta moto kluba.
Pojedincima je lako reć "ja bi motorijadu svaki dan" ali sa stajališta klubova (pogotovo onih koji imaju svoje prostorije) motorijade su pomalo out. Jednostavnije je pravit partyje pogotovo kad se zna da uvijek isti ljudi moraju iznijet cijeli teret organizacije motorijade (tko nije u nekom klubu ne zna koji je to posao).
Meni su isto draži manji skupovi i partyji...