Autor Tema: Vozi li se neko?  (Posjeta: 70406 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokne

• **
  • arcobaleno
Odg: Vozi li se neko?
« Odgovori #105 : 24 Lipanj 2019, 09:57:48 »

Evo ti Peljeških
no preša

Offline stalker

• *
  • Honda NC750XDG / Hyosung MS3-250 / Gilera Stalker
    • ABYSS diving & water sport center
« Odgovori #106 : 25 Lipanj 2019, 11:47:12 »
Ja mu ne dam da se ohladi. I gokne je svjedok  :mrgreen:

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

http://www.renault-klub.hr
 -----------------------------

Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu!

Offline gokne

• **
  • arcobaleno
« Odgovori #107 : 25 Lipanj 2019, 11:50:32 »
no preša

Offline stalker

• *
  • Honda NC750XDG / Hyosung MS3-250 / Gilera Stalker
    • ABYSS diving & water sport center
« Odgovori #108 : 15 Srpanj 2019, 12:16:46 »
Uvijek ispadne brzinski organiziran đir bolji od onog što se danima planira.
Tako je bilo i jučer. Jedan telefonski poziv, dogovor da je pokret za 45 minuta s Brgata.
I bi tako. Točno u podne.
Kakav bi to bio đir bez ijednog BMW-a ? Pa on je i potaknuo ideju i plan puta. Osim mene došo još jedan Fazer i jedan Hornet, sve redom članovi foruma. Plan je preko granice štogod pojest pa ćemo vidjet kud i kako dalje.
Nakon odličnog objeda u Moskom vraćamo se punih želudaca na slatko u Grka. E sad se tek teško diše a rano je za doma pa tražimo dulji put da potrošimo višak kalorija.
Krećemo prema GP Klobuk pa na. Viluse. Pošto sam vozio na začelju, crnogorski granični policajac mi je ispričao poznati vic o crnogorskom kralju koji gledo utrku trkača u kojoj je crnogorski trkač bio zadnji...
Vic sam čuo što puta ali eto namijali smo se jer je sad bio prigodan. Lagani spust do Risna, odličnom cestom. Na policijsku patrolu su nas upozorili blicanjem pa bilo iznenađenja.
Na vidikovcu poviše Risna stajemo da napravimo barem jednu sliku na kojoj se vidi da smo s motorima u điru
Tu upoznamo momka iz Kotora koji ispitiva krajnje mogućnosti nabrijanog GSXR -a.
Nakon kraćeg razgovora spuštamo se u restoran Tramontana u Morinj. Momak je izuzetno ljubazan i ne da da platimo piće iako je bila naša ideja i poziv.
Nastavak puta prema doma u gužvi sve do Sutorine. Tu smo odlučili skrenut lijevo i vidjet kako izgleda novootvoreni granični prijelaz. Promet umjeren, čekanje na granici 5-10 minuta.
Uspon s graničnog prijelaza prema Vitaljini je poput zavaravanja bez maske jer je sunce na vrh uzbrdice i vozi se na slijepo
Tako nam je bilo skoro cijelim putem do Čilipa jer smo odabrali povratak donjom bandom.
Eto, ovaj đir a posebno ovaj topic ni po čemu nije poseban ni zanimljiv. Ali eto, mi smo proveli ugodno nedjeljno popodne i usput dobro zamezili i prešli 200-tinak kilometara.
A pošto smo ja, Mario, Vedran I Ante stari forumaši pa smo neki od nas na sebi nosili i "boje" DU moto foruma, neka to bude glavni motiv za objavu.
Žao mi je što nismo u đir uključujući još neke koji su mogli ić. Bilo je stvarno brzinski jer sam se i ja jedva uspio spremit i zadnji sam stigo na Brgat.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

http://www.renault-klub.hr
 -----------------------------

Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu!

Offline Dado

• *
  • Africa Twin Adv Sports, Vespa PX
    • http://www.du-moto.com
« Odgovori #109 : 15 Srpanj 2019, 13:24:09 »
 :thumbsup:

ajde neka se netko vozi

Offline Luko

• *
  • FJR
« Odgovori #110 : 15 Srpanj 2019, 13:55:54 »
Ajde super. Brz dogovor i gas. Uvijek ispadne dobro kad se najmanje nadaš

Poslano sa mog DIG-L21 koristeći Tapatalk

« Odgovori #111 : 16 Srpanj 2019, 16:20:36 »
Nikad se brze nisam spremio, uhvatio vas na Ivanici, a ostalo zna se... Sve je lijepo nas Stalker napiso, vrhunski djir i to je to.

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk