Autor Tema: 12 MOTOCIKLISTIČKIH MITOVA I ZABLUDA  (Posjeta: 8650 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aurellie

Odg: 12 MOTOCIKLISTIČKIH MITOVA I ZABLUDA
« Odgovori #45 : 06 Lipanj 2007, 22:50:16 »
Ma kod nas je općenito cestovna kultura ravna nuli. iza naših kamiona kolona 10 vozila, strani kamioni se miču sa strane čim se 2 vozila skupe. naši vozači motore praktički ne registriraju dok ih isti pretiču, stranci gaze desnu crtu da bi dali što više prostora (zadnji put višestruko potvđeno baš ovaj vikend, da smo išli sporije izvadila bih aparat pa slikala čisto za pohvalit ljude).

Ja sam se jednom dao desno kad sam vidio motor u retrovizoru, da bi naletio na znak jedno pola metra od ruba koji je učvršćen sa kamenim gromadama. Sva sreća da se motorista nije išao provlačit jer bih ga pokupio. To mi je bio zadnji put da se radi nekoga mičem ili usporavam, a da nije hitna. A kad sam vozim motor ne volim da vozač auta ispred mene išta radi, pretić ću ga kad se ukaže prilika a ne da i ja i on riskiramo glave provlačeći se jedan kraj drugog...

The machine spirit is with me!

Offline jackie

• neštox3
« Odgovori #46 : 06 Lipanj 2007, 23:25:25 »
A jeste vidjeli kako se u Sarajevu auti razmiču da bi motori sredinom prošli.  :thumbsup:
Kad si spomenuo,na putu za Tuzlu popodne je bila užasna gužva ali mi smo vozili oko 80 na sat po crti jer su se svi izmicali.ugodno sam se iznenadio stvarno i znate ko nas je zafrknuo?Daewoo makarske reg.stao čovjek uz crtu i ne pušta dok mu nisam pustio simfoniju iz auspuha,onda se maknuo :lol:
nisam brz,ali stižem

« Odgovori #47 : 07 Lipanj 2007, 01:22:06 »
Ma o ovakvim stvarima ne vridi raspravljat, ipak je ovo Balkan. Gore je jedino u Egiptu di prvo upališ auto, a onda trenutno sidneš na sirenu pa tek onda ideš vozit. nema semafora, nema ničega, teški krkljanac, svi samo trube :lol:
Living the life I was born to live...
Daddy's little girl's all grown up...and terrorizing the world

http://kingdom.forumsmusic.com/

Nit' je krv voda, nit' je Ribar vino
Normal people worry me

Offline newbie

• Aprilia Strada, Suza DL650K8, BMW trokolica iz 52
« Odgovori #48 : 07 Lipanj 2007, 01:34:34 »
Egipat je mila majka- bas sam bio nedavno u Alexandriji. Treba vidit ljude kako voze u mumbai-u ili Ho chi minhu- :klanjase:
:)

« Odgovori #49 : 07 Lipanj 2007, 01:44:27 »
A svi ti prenapučeni gradovi imaju slične probleme, a još su i ekonomski nerazvijeni...aj ća. Niđe veze
Living the life I was born to live...
Daddy's little girl's all grown up...and terrorizing the world

http://kingdom.forumsmusic.com/

Nit' je krv voda, nit' je Ribar vino
Normal people worry me