Evo konačno je Hyosung parkiran pred kućom. Nakon svih problema s papirima, petka trinestog i pokvarenog autobusa na putu za Split, uspio sam ga dovest zdrava i čitava.

Prvi dojmovii više nego dobri. S obzirom da je novi nisam ga mogo stisakat do blokade ali ipak srce nije odoljelo jer sam išo auto putem i par puta sam ga navio do 8 000 o/min tj do nekih 140 po satu. Pošto je sam ga preuzeo tek oko 19 sati, auto put mi se činila najlakša opcija pa sam lagano krenuo i uz nekoliko zaustavljanja i dva točenja goriva bio doma malo prije 23 sata.
Jedina stvar koja je ostavila loš utisak su svjetla ali se nadam da ću to dobrim dijelo ispravit kad ih malo bolje podesim jer mi se čini da jako nisko tuku i u bogenima se ništa ne vidi. U svakom slučaju xenon je sljedeća investicija.
Na kraju ona ljepša strana - potrošnja. Natanko do čepa na izlasku iz Splita i opet u Zaton Dolima. Na pređenih 185 km je potrošio ravno 50 kn tj. nekih 6 litara

. Sa Stalkerom s toliko benzine ne bi mogo ni 150 km.